http://images.socialpano.com/

Komisyonlar


AKDAV / AÖB ORTAÖĞRETİM PİKNİK PROGRAMI DÜZENLENDİ

AKDAV İSTANBUL ORTAÖĞRETİM KOMİSYONU YIL SONU PİKNİK PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİ...


AKDAV / AÖB İSTANBUL KIZ ÖĞRENCİ KAMPI

İSTANBUL KIZ ÖĞRENCİ KAMPI MODERN DÜNYA'DA CEMAAT PROGRAMI...


AKDAV İŞADAMLARI VE ESNAF TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HER AY DÜZENLİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN İŞADAMLARI VE ESNAF TOPLANTISI GERÇEKLEŞTRİLDİ... TOPLANTI DA GÜNDEM VE İLERLEYEN SÜREÇ HAKKINDA RAMAZAN BEYHAN, AHMET ÇAMURLUOĞLU VE RAMAZAN KAYAN HOCAMIZ İLE SOHBET EDİLDİ


Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı [AKDAV] Tarafından Yürütülen Okulda Karakter Eğitimi ve Evde Karakter Eğitimi Projesinin Eğitimcileri, Anadolu Öğrenci Birliği tarafından Sakarya/Kuzuluk'ta düzenlenen bölge kampına katılım sağladı.

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı tarafından yütütülen Okulda Karakter Eğitimi ve Evde Karakter Eğitimi Projesinin Eğitimcileri, Anadolu Öğrenci Birliği tarafından Sakarya/Kuzuluk'ta düzenlenen bölge kampına katılım sağladı. OKE-EKE Projesinin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için toplantılar yapıldı. Öğrencilerin yanısıra velilerle de iletişime geçilmesi ve bir aile projesine dönüşmesi için istişareler yapıldı.


AKDAV Okulda Karakter Eğitimi çalışmamızda çalışmanın verimliliğinin artması ve velilerle tanışmak adına 'OKE Veli Toplantısı' yapıldı.

AKDAV Okulda Karakter Eğitimi çalışmamızda çalışmanın verimliliğinin artması ve velilerle tanışmak adına 'OKE Veli Toplantısı' yapıldı. Fatih'te yankı bulan çalışmamız velilerin ilgisiyle karşılık buldu. Toplantıya OKE Koordinatörü Şükran Akyüz, Hatice Tunçtürk ve Nurgül Kanmaz Hocalarımız ve 90 civarında veli iştirak etti. Toplantıda Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı (AKDAV), OKE çalışmamızın içeriği ve kaynak kitaplar tanıtıldı. Dönmen ilk veli toplantısı gerçekleştirmiş oldu.


AKDAV OKULDA KARAKTER EĞİTİMİ (OKE) FATİH İLÇE MİLLİ EĞİTİM VE HALK EĞİTİM ORTAK ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR..

AKDAV OKULDA KARAKTER EĞİTİMİ (OKE) çalışmamız Fatih'te İlçe Milli Eğitim ve Halk Eğitim desteğiyle Atikali ilkokulunda başlamıştır. Bir dönemi geride bırakarak yol aldığımız çalışmamız ikinci dönem için 11 Şubat Cumartesi günü 13:00'da Atikali ilkokulunda kaldığı yerden devam edecektir.


EVDE DEĞERLER EĞİTİMİ(EDE) BİRİMİ

Neden Evde Değerler Eğitimi?


Akdav Hanımlar Komisyonu’ndan Ziyaret

Hanımlar Komisyonu Esin Tüccar’ı Yerinde Ziyaret Etti


Öğretmenler Komisyonu Yurt Ziyaretinde Bulundu

Bayan Öğretmenler Bahçelievler Kız Yetiştirme Yurdunda Öğrencilerle Bir Araya Geldi


Hanımlar Komisyonu Dönemin İkinci Kermesini Düzenledi

Hanımlar Komisyonu Öğrenciler Yararına Kermes Yaptı.


AKADDER Bölge Toplantısında Bir Araya Gelindi

Akadder İstanbul bölge toplantısı Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı 'nda gerçekleştirildi.


Hadis Derslerimiz Devam Ediyor

Hanımlar Komisyonu çatısı altında gerçekleştirilen hadis dersleri her salı saat 13.30'da Nebahat Mertoğlu önderliğinde yapılmakta.


Aşure İkram Ettik

Hanımlar Komisyonu aşure ikramında bulundu


Ortaöğretim Kastamonu Kampı Gerçekleştirildi

AKDAV Ortaöğretim öğrencileri yıl sonunda Kastamonu Kadı Dağı Doğa kampında buluştu.


Düşünce Akademisi Devam Ediyor

Anadolu Öğrenci Birliği tarafından yürütülen Düşünce Akademisi, haftalık eğitimlerine devam ediyor.


AÖB Adana Şubesi Seminerlerine Devam Ediyor

Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi üniversite öğrencileri, Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sami Kılınçlı'nın "Kuran'ın Renkleri Hayatın Renkleri" adlı seminerinde buluştu.


EKE Yıl Sonu Müsameresi Provaları Gerçekleştirildi

Akdav EKE yıl sonu müsameresi provaları 2 mayıs günü Akdav merkez binada gerçekleştirildi.


Akdav ve Anadolu Öğrenci Birliği'nden Kahvaltı Programı

Akdav ve Anadolu Öğrenci Birliği Orta Öğretim Kız Komisyonu, Uzman Psikolog ve Yazar Esan Gül ile "ergen psikolojisi” üzerine söyleşi gerçekleştirildi.


Anadolu Öğrenci Birliği 3. Öğrenci Buluşması Gerçekleştirildi

Anadolu Öğrenci Birliği İstanbul Bölgesi Kampı’nda birinci günde, ‘’İslami Düşüncede Algılar ve Yönelişler’’ üst başlıklı panel düzenlendi.


Aöb Ortaöğretim Ve İyilikder FSMVÜ’de Kermes Yaptı..

Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Komisyonu İstişare Ekibi ve İyilikder organizesiyle 20-21 Mayıs 2014 tarihlerinde Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Topkapı Yerleşkesinde 2 günlük gıda kermesi yapıldı.Kermese yogun katılım oldu.


AKDAV’dan Eşsiz Boğaz Turu

AKDAV Mezunlar Komisyonu muhteşem bir Boğaz Turu düzenledi. Her yıl düzenli olarak yapılan gezi programına bu yılda yoğun katılım oldu.


Esnaf Akdav’ın Iftarında Buluştu

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı tarafından her Ramazan geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yıl Akdav’ın İstanbul Fatih’teki merkez binasında düzenlendi. İftar yemeğine çok sayıda esnaf ve davetli katıldı.


Eğitim İstişare Toplantısı İstanbul’da Yapıldı

İki gün süren toplantıya Yüksek İstişare Kurulu, Koordinasyon Kurulu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Komisyon Temsilcileri katıldılar.


Akdav'dan Kahvaltılı Buluşma

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı olarak geleneksel hale getirdiğimiz kahvaltı programımız 17 Nisan salı günü Zeytinburnu Cafe Du Parc tesisinde gerçekleştirildi.


Arap Baharını Anlayabilmek

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı Hanımlar Komisyonu vakıf merkezinde Arap Baharını Anlayabilmek konulu program düzenledi.


Akdav’da Tarih Dersleri

Aksa Eğitim Ve Dayanışma Vakfı Kadınlar Komisyonu tarafından organize edilen, tarih dersleri devam ediyor.


AKDAV’ın Salı Dersleri Sona Erdi

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı (AKDAV) Hanımlar komisyonu tarafından organize edilen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Salı dersleri” sona erdi.


Akdav’da Kahvaltılı Buluşma

Akdav Kadınlar Komisyonu 15 Mart 2011 Salı günü geniş katılımlı bir kahvaltı programı gerçekleştirdi.


Akdav'da Kahvaltı Programı

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Kadınlar Komisyonu 16 Nisan Salı günü İstanbul Zeytinburnu Sur Restorant Kafe’de kahvaltı programı organize etti.


Aile Okulu Başladı

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Aile Komisyonu tarafından düzenlenen ‘aile okulu’ derslerine başladı.


Eke Yılsonu Müsameresi Yapıldı…

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı Evde Karakter Eğitimi komisyonunun (EKE) düzenlemiş olduğu yıl sonu gösterisi 07.06.2014 tarihinde Güngören Erdem Beyazıt Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.


EKE’den Muhteşem Çocuk Şöleni

EKE eğitmenleri gözetiminde karakter eğitimi alan 150 öğrenci, 18 gurup halinde, öğrendiklerini birbirleriyle paylaşmanın sevincini paylaştılar.