http://images.socialpano.com/
ABDURRAHMAN DİLİPAK

Diğer Yazıları:

SON UYARI...

23.11.2016
Neocon’lara, Evenceliklere, İslamofobiklere, Siyonistlere, FETÖ’ye kananlara son uyarı, DÜNYA BAŞINIZA YIKILIR!
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Parlamenter Asamblesi Sonbahar Genel Kurulu’na katıldı ve burada yaptığı açıklamasında “Biz bu mücadelede başarısız olursak teröristler sel gibi tüm dünyayı ateşe ve kana bulayacaktır” diye uyardı.
 
Bakın, bizi terör cehennemine boğmak isteyenlere söyleyecek bir tek cümlemiz var.. Bu cehennemden biz bir şekilde çıkarız, ama bu ateş sizi de yakar.. Biz sayenizde yarım asırdır bu cehennemde yaşamaya alışkınız, ama unutmayın bu ateş döner sizi de yakar!
 
Geride ne bir batı medeniyeti kalır, ne birleşik Amerika, ne Birleşik Krallık, ne İsrail.. Bizi bölmek isteyen herkes bölünür, ama sonunda birleşen, büyüyen biz oluruz.. Yeni bir dünya kurulur ve biz o dünyada yerimizi alırız, ama ne Kanada kalır, ne Avustralya. 5’li çeteden kimse kalmaz geriye.. Hindistan, Avustralya’ya akar.. İnsanlık bir tsunami gibi yükselir ve coğrafya yeniden şekillenir..
 
Kızılderilileri yok ettiniz, kara derilileri köleleştirdiniz, sarı ırkı sömürdünüz. 1. Dünya Savaşı sizin paylaşım savaşınızdı.. 3 yıl iki ayda, bir imparatorluğu yağmaladınız. Osmanlı’dan söz ediyorum. Bir asırdır dünyayı kan ve gözyaşı ile idare ediyorsunuz. 2. Dünya Savaşı yetmedi, bir de aynı ülkenin çocuklarını sağ-sol, Alevi-Sünni, Kürt-Türk diye birbirine düşürdünüz. Soğuk savaştan söz ediyorum. O da yetmedi, Afganistan, Irak, Suriye, Mısır, Libya, Tunus, Yemen, Bosna, Filistin.. Bu cehenneme odun taşıdınız yıllarca..
 
Savaşlar, terör ve darbeler, bu lanet olası düzeninizi sürdürmeniz için gerekli idi..
 
Kapitalizm, Komünizm, Faşizm bahanesi ile insanları birbirine düşürdünüz.
 
Bugün 62 patron dünya gelirinin yarısına sahip. 5 ülke dünyanın patronu..
 
Afrika! Bir kıta dolusu yoksul.
 
Şimdi de insanları malayani şeylerle meşgul ediyorsunuz. Futbol, magazin, yeni dinler, fanteziler.. moda!
 
Bir yandan da sömürüye ve kan dökmeye devam.
 
Sahi şu Pizzagate neyin nesi oluyor.. Şu Avustralya’daki Pedofili çiftliğineyin nesi! İnternette “Fiona Barret Avustralya” diye aratın bakalım ne göreceksiniz.  Lanet olsun size. Canınız cehenneme.. Kendi cehenneminize kendi sırtınızda odun taşıyorsunuz.. Ha! Bizde de porno film artistlerine namus müdafaası yaptırırsınız değil mi?

Paylaş :

Yorumlar