http://images.socialpano.com/
ABDURRAHMAN DİLİPAK

Diğer Yazıları:

16 NİSAN VE SONRASI!

11.04.2017
Meral abla”dan söz etmek istiyorum. Meral Akşener’den! Yazık, çok yazık.. Göz göre göre intihar etti. “Tosya’ya pirince giderken, evdeki bulgurdan da oldu”.. Hangi akıl bu.. 
 
Bu referandum iki kişi için siyasi intihar anlamı taşıyor. “Yurtta sulh”çu Akşener ve Temel Karamollaoğlu!
 
Temel Karamollaoğlu bu kampanyada doğru düzgün meydanlara da çıkmadı, çıkamadı. CHP ile de, Akşener’le de yan yana gelmedi. Ekranlarda da yoktu, meydanlarda da.
 
BBP uzun bir istişareden sonra tercihini yaptı. SP öyle kapsamlı bir istişare de yapmadı.. Bu referandum sonuçlarında SP’nin etkisini görmek mümkün olmayacak ama, ilk seçimlerde SP’nin geldiği yeri hep birlikte göreceğiz.. Karamollaoğlu’nun görevine devam edip etmeyeceğini de bilmiyorum.
 
Akşener’in ne yapacağı konusunda da bir netlik yok. Belki onun rotası ile ilgili olarak Pensilvanya’dan gelecek işarete bakmak gerek! Yeni bir siyasi oluşuma gidebilir.. Tabii bu yönde bir karar verecek olurlarsa, diğer partilerdeki adamlarını da göreve çağıracaklardır. Teorik anlamda bu yöntemle mecliste bir grub bile kurabilirler.. Ama sanırım bu hayalleri de gerçek olmayacak. FETÖ’cü olmak “Cüzzamlı” olmak gibi bir şey. Kimse “batacağını bildikleri” bir gemiye binmek istemeyecektir.. Bu milletten korkacaklardır. Takıyyecilikleri bu kez tersine bir yöntemle kendilerini vuracak..
 
Devamı için tıklayınız...

Paylaş :

Yorumlar