http://images.socialpano.com/
ABDÜLKADİR SELVİ

Diğer Yazıları:

2. ERDOĞAN DÖNEMİNİN KODLARI

11.05.2017
AK Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden genel başkan seçileceği olağanüstü kongreye hazırlanıyor. 21 Mayıs’ta AK Parti ile Erdoğan buluşacak, “Efsane geri dönecek.”
AK Parti Erdoğan’ın geri dönüşünü bir şölen havasında kutlamaya hazırlanıyor. Aynı zamanda 2. Erdoğan dönemine güçlü bir başlangıç yapmayı hedefliyor. Bunun için teşkilatlardan 1500 otobüsle partililerin Ankara’ya getirilmesi planlanıyor. Böylece 21 Mayıs kongresinin 100-150 bin kişinin izlediği, içeriye ve dışarıya mesaj veren bir platforma dönüşmesi amaçlanıyor.
KONGRE SÜRPRİZLERİ
21 Mayıs’taki kongre için farklı bir konsept düşünülüyor. Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kongre salonunun girişinde protokolün değil, 81 vilayeti temsilen gençlerin karşılaması gibi. Erdoğan’ın kürsüye 7 coğrafi bölgeyi temsilen, folklorik kıyafetli 7 çocuğun eşliğinde çıkması düşünülüyor.
Böylece tüm renkleri ile Türkiye’yle birlikteyiz mesajı verilecek. AK Parti’nin en başarılı seçim şarkılarından olan ve Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünü vurgulayan “Yazımız bir, kışımız bir, aynı dağın yeliyiz biz” şarkısının çalması bekleniyor. Şarkının nakarat bölümü de Erdoğan’ın dönüşüne uygun düşüyor. “Haydi bi daha, bi daha, bi daha...”
 
Devamı için tıklayınız...

Paylaş :

Yorumlar